לוגו רחל חריף

30% הנחה על קטגורית 'חדש'! (לא כולל דגם יסמין)

בהזנת קוד קופון: לבלוב

משלוח חינם לנקודת שירות קרובה לביתך בקניה מעל 

299 ש"ח

היום כבר קונים בגדים צנועים אונליין

תוכן עניינים

בס"ד  כח' בתמוז תשפא, 8.7.21

שינוי בהרגלי הקניה של אופנה צנועה

אחרי שנה וחצי של קורונה, היום כבר ברור שלמגפה הזו יש גם  השפעה ישירה על הרגלי הקניה של כולנו. אם לפני שנה וחצי בשביל להתרשם מההיצע בחנויות או בשביל לקנות אופנה צנועה, היית צריכה לשוטט רגלית בין חנויות שונות, לחרוש את רחובות העיר או לצאת למסע של כמה שעות בקניון, ולחזור הביתה מותשת, זה השתנה. חווית הקניות ברשת, הופכת את כל המסע הזה למיותר, והיום ניתן למצוא אופנה צנועה אונליין.

והאמת, זה שינוי ממש לטובה. עבור מי שקונה שמלות צנועות, ובמיוחד מידות גדולות צנועות, ובגדי ים צנועים, חווית הקניות של בגדים בחנויות הייתה לא פעם חוויה מתישה פיזית ונפשית. והיכולת לעשות קניות בקלות ובפשטות באונליין שידרגה את כל החוויה הזו.

אז מה כל כך כיף בקניית אופנה צנועה אונליין?

הכיף מתחיל ברגע שהחלטת להתחדש בשמלות צנועות.

את בוחרת מתי מתאים לך לעשות קניות. זה לא חייב להיות מתאים לשעות פתיחת החנות בעיר. את לא צריכה לדאוג לבייביסיטר לקטנים בבית, או להתאים את שעות הקניות לשעות (המשתנות כל הזמן) של המתבגרת שלך. את כבר לא צריכה למהר ולרוץ לעיר מהפחד שהחנות תיסגר בדיוק כשתגיעי.

בקנית אופנה צנועה אונליין, את קונה מתי שמתאים לך. זה יכול להיות גם בשעות הלילה אחרי שהילדים הלכו לישון, וסופסוף יש לך רגע לעצמך בשקט. זה יכול להיות באמצע היום כהפוגה ממטלות היום-יום. וזה כמובן יכול להיות גם בשעות "רגילות" – בהם גם חנויות רגילות פתוחות.

הכיף ממשיך בדרך לחנות

אין צורך יותר להסתובב בחוץ בין חנויות שונות, להזיע ולחפש חניה. כל מה שנדרש זה להתיישב ליד המחשב או  אפילו להישאר לשבת איפה שאת, בנוחות שלך, על הספה עם הנייד ולגלוש לחנות אונליין של אופנה צנועה.

יותר מזה, את יכולה לגלוש בו זמנית לכמה חנויות שונות של אופנה צנועה, לבדוק מה יש לכל אחת מהן להציע ולהחליט מה הכי מתאים לך לקנות. כמה פשוט ככה קל.

זה כיף למדוד מידות גדולות צנועות בחנות?

אם את קונה שמלות צנועות, ובמיוחד אם את קונה מידות גדולות צנועות, תמיד יש את אי הנעימות הזו למדוד את השמלות בחנות. תא המדידה בדרך כלל צר וקטן, ואז צריך לצאת החוצה להתבונן במראה איך השמלה יושבת עלייך. לעיני כל מי שנמצא בחנות. לא תמיד זה נעים. לא תמיד מתחשק לך לשמוע מה המוכרת חושבת על איך שזה יושב עלייך.

כשקונים אונליין, זו את מול המראה שלך בבית. את יודעת בדיוק מה המידה שלך, ואת גם תמיד יכולה למדוד את עצמך בפרטיות שלך אם את רוצה להיות בטוחה ברמת הסנטימטר. ואת פשוט בודקת מה המידות של הבגדים כפי שרשום ליד כל בגד, ובוחרת מה שמתאים לך.

כשמדובר על בגדי ים צנועים, כל העניין הזה חשוב אפילו יותר. לקנות אונליין בגדי ים צנועים אומר להימנע מלהתפדח, ולקנות בשלווה את המידה שלך.

לשלם באונליין זה יותר כיף

עוד יתרון של קניות אונליין, זה שאף פעם אין תור בקופה!

הגעת לשלב התשלום, את פשוט מספקת את פרטי האשראי שלך, וקונה. בלי לחכות בתור, בלי להתעכב בגלל שזו שלפנייך בדיוק רוצה להחזיר איזה פריט מהקניה הקודמת והמוכרת מסתבכת עם הקופה. בלי להתעכב כי בדיוק יש בעיה עם המדפסת של הקבלה. הקבלה כבר נשלחת לך אוטומטית למייל. התשלום באונליין מאובטח מהיר ויעיל.

רגע, הכיף לא נגמר

הסתיימה הקניה? הכיף וההתרגשות להרגיש את השקיות והשמלות הצנועות הארוזות בפנים, נשאר. הצורך להיסחב עם שקיות עמוסות הביתה נעלם.

השמלות הצנועות, בגדי הים הצנועים וכל מה שרכשת ,מגיע עד אלייך בתוך כמה ימים. ארוז בשקיות של החנות.

לך נשאר לפתוח את השקית, וליהנות מהרכש החדש😊

 

אופנה צנועה קונים היום באונליין

אם לפני שנה וחצי כשהיית צריכה לקנות אופנה צנועה (שמלות צנועות, מידות גדולות צנועות, בגדי ים צנועים וכד') זה היה פרויקט שצריך להקדיש לו זמן וכח, אפשר לומר שבזכות הקורונה, חנויות רבות עברו לאונליין, והרגלי הקניה של כולנו השתנו.

עבור הקונות אופנה צנועה, זה לא רק שינוי טכנולוגי מבורך, זו חווית קניות משודרגת ומהנה.

 

5/5 (1 Review)
אולי יעניין אותך גם
דילוג לתוכן