לוגו רחל חריף

30% הנחה על קטגורית 'חדש'! (לא כולל דגם יסמין)

בהזנת קוד קופון: לבלוב

משלוח חינם לנקודת שירות קרובה לביתך בקניה מעל 

299 ש"ח

רוצה לרכוש שמלה שתהיה גם צנועה וגם מחמיאה?

תוכן עניינים

בס"ד ג' באב תשפא, 12 ביולי 2021

 

אופנה צנועה – יש שילוב כזה?

אם את אשה דתיה שמקפידה גם לשמור על כללי הצניעות וגם להתלבש באופן מחמיא ולהצטייד בבגד או שמלה מחמיאה, קניית שמלה צנועה עבורך זה אתגר. זה מסע בין חנויות שהוא בעצם מסע בין תפיסות עולם.

למה? כי משום מה רוב חנויות האופנה, יודעות לעשות רק אחד מהשניים:

או שמלה צנועה או שמלה מחמיאה.

או שמלה שעומדת בדרישות הצניעות שלך או שמלה שיושבת על הגוף כמו שצריך ומדגישה מה שצריך.

אבל את רוצה גם וגם.

את רוצה להיות גם מטופחת ויפה, וגם צנועה.

את גם  אוהבת להיראות עדכנית ואופנתית, וגם אוהבת להקפיד על הגבולות שלך.

את גם נהנית להתלבש לפי הטרנדים האופנתיים האחרונים, וגם נהנית ללבוש שמלות צנועות.

 

מה האפשרויות העומדות בפנייך לרכישת שמלה צנועה?

כשאת רוצה לרכוש שמלה חדשה שתהיה גם צנועה וגם מחמיאה, עומדות בפנייך אפשרויות יחסית מצומצמות.

אפשרות אחת – לתפור בעצמך או ללכת לתופרת שתתפור עבורך. את  תסבירי לה איך את רוצה את השמלה שלך, מה תפיסת עולמך לגבי שמלות צנועות ליום יום ובכלל לגבי השילוב של "אופנה" עם "צנועה". היא תציע לך רעיונות לגזרות שאולי מתאימות לך על הנייר, ואז היא תתפור עבורך את מה שאת רוצה.

חושבת שזה פתרון מושלם? תחשבי שוב😊

מה הבעיה באפשרות ללכת לתופרת שתתפור במיוחד עבורך?

אם ניסית את זה פעם, את בטח יודעת מה המשמעות של לקנות שמלה "על הנייר".

אם את לא בעצמך מתחום העיצוב או האופנה, אם אין לך חוש מיוחד לתפירה, את עלולה לגלות שיש פער גדול בין מה שדמיינת כשראית את השרטוט של התופרת על הנייר, לבין איך שהשמלה יצאה בסוף.

את עלולה לגלות שהגיזרה של השמלה שראית בחלון של החנות ממול וביקשת להעתיק , לא מתאימה במידות גדולות צנועות. שמשהו שם בשיק וביופי הולך לאיבוד בתרגום המעשי לשמלה שיצאה בסוף.

בנוסף, יש כמובן את עניין הזמן.  ללכת לתופרת, לתכנן, לבחור בדים, לבחור צבעים, לשרטט, לגזור, למדוד, לתפור, שוב למדוד, לתקן, להוסיף, להרחיב, להוסיף עוד קישוט ועוד כיווץ בבד, שוב למדוד…

כל אלו לוקחים את הזמן שלהם.  מה שאומר שגם את צריכה לתכנן את הזמן שלך בהתאם. זה ממש לא קניה קצרה על הדרך של "ראיתי, אהבתי, קניתי". ואם את צריכה לרכוש שמלה שתהיה גם צנועה וגם מחמיאה לאירוע קרוב, האפשרות הזו לא מעשית עבורך.

ועוד משהו, המחיר. ברור שאם את הולכת לתופרת שתופרת ספיישל עבורך, תשלמי מחיר ספיישל. זה כמו ההבדל בין נסיעה בתחבורה ציבורית לנסיעה במונית. על נוחות ופרטיות משלמים יותר.

 

האפשרות השניה – לקנות שמלה רגילה ולהפוך אותה לצנועה

את בטוח מכירה את הטריקים האלו שהופכים שמלה מחמיאה רגילה לשמלה צנועה:

להוסיף שרוולון מעל ,ללבוש חולצת בסיס מתחת, להוסיף ליבה, להאריך קצת את השרוול מהבד של התחתית, להוסיף תחתית, להוסיף כפתור, לסגור שסע, להרחיב שלא יהיה צמוד מידי, לשנות משהו בכתפיות…

כל היצירתיות הזו שבסוף הופכת את השמלה למשהו אחר לגמרי מאיך שהיא נראתה על הקולב בחנות.

לפעמים זה מצליח, ואת מקבלת שמלה צנועה כלבבך. לפעמים זה אפילו ממש מוצלח. במיוחד עבור שמלות צנועות ליום- יום, או עבור מידות גדולות צנועות.

אבל לפעמים זה פחות מצליח. ואת מרגישה נבוכה אל מול שכבות של בגדים שונים שחברו להם יחדיו רק כדי ליצור את יצור הכלאיים הזה שנקרא "אופנה צנועה".

 

האפשרות השלישית – חנות לאופנה צנועה

זו בעיני האפשרות הטובה מכולן. חנות ייעודית לאופנה צנועה.

חנות שהמעצבת שלה יודעת לעצב אופנה צנועה מלכתחילה. מעצבת שמבינה בשמלות צנועות  ויודעת להתאים את הגזרות, הבדים, הצבעים והצורות ככה שהשמלה תהיה גם מחמיאה ויפה וגם צנועה. בלי להתבייש בזה. בלי שטיקים. מעצבת שמבינה איך לשמור על השיק על הטרנדיות ועל הסגנון האופנתי של השמלות, בכל מידה.

חנות שבמלאי שלה יש שמלות צנועות ליום יום, שמלות צנועות לאירועים, מידות גדולות צנועות.

בחנות כזו את יודעת שתוכלי לרכוש שמלה שתהיה גם צנועה וגם מחמיאה. את יודעת שתוכלי פשוט לבוא להתרשם למדוד ולקנות. שהמחיר יהיה סביר ושהזמן שתשקיעי בקניה יהיה קצר ומהנה.

 

5/5 (1 Review)
אולי יעניין אותך גם
דילוג לתוכן