לוגו רחל חריף

30% הנחה על קטגורית 'חדש'! (לא כולל דגם יסמין)

בהזנת קוד קופון: לבלוב

משלוח חינם לנקודת שירות קרובה לביתך בקניה מעל 

299 ש"ח

5 טיפים לבחירת שמלת ערב צנועה מתאימה לאירוע

תוכן עניינים

מה הבעיה למצוא שמלות צנועות לאירועים?

יש לך אירוע משפחתי עוד שלושה שבועות, ואת מחפשת שמלת ערב צנועה מתאימה לאירוע.

לכאורה, מה הבעיה? את הולכת לחנות אופנה, מודדת שמלה יפה שאת אוהבת, וקונה.

זהו, שזה אף פעם לא עובד ככה. בטח לא אם את אישה דתיה. ובטח ובטח אם את מצד אחד אוהבת אופנה צנועה ומצד שני רוצה ונהנית להתלבש יפה ולהיות מטופחת.

במקרה הזה, את כבר יודעת מניסיון העבר, חיפוש שמלות צנועות לאירועים זה חתיכת פרויקט.

זה ממש לא רק ראיתי, אהבתי, מדדתי, קניתי. זה הולך לקחת לך זמן וחיפושים ארוכים. שעות של שיטוט בחנויות אופנה שונות ומדידות אינספור, ואלף התלבטויות ומחשבות, עד שתחליטי על שמלה.

למה? כי יש לך דרישות לגבי מהי שמלה צנועה לאירוע שתתאים לך.

את רוצה שמלה כזו שגם תהיה יפה, אלגנטית ואופנתית, וגם תהיה צנועה ומתאימה לך.

את רוצה שמלה שגם תעשה את הרושם הראוי והמכבד אבל גם תתאים לערכים שלך.

שמלה שתתן את אפקט הוואו וגם תאפשר לך להרגיש בתוכה טבעית ונינוחה.

 

מידות גדולות צנועות זה אפילו יותר מאתגר

בינך לבין עצמך אפשר להודות שיש לך עוד כמה דרישות מהשמלה הצנועה לאירוע שאת מחפשת.

שמלות צנועות שמלת גליה חציל
שמלות צנועות שמלת גליה חציל

את לא באמת יכולה ללבוש כל גזרה וכל מידה. את מחפשת מידות גדולות צנועות. כי קורונה וסגרים וב"ה ילדת כבר כמה ילדים שיהיו בריאים. אז כן. מידות גדולות. זה לא בושה.

את מחפשת שמלה שמטשטשת מה שצריך להסתיר ומדגישה מה שכן כדאי להדגיש. במילים אחרות, את מחפשת גזרה שמחמיאה לך למבנה הגוף, ובלי שתצטרכי להתפשר על צניעות או להתחיל דיאטת רצח.

ודבר אחרון, את רוצה ליהנות מהאירוע, לשמוח, לפגוש אנשים ולהרגיש בנח.  לכן השמלה חייבת להיות נוחה ופרקטית ולא שמלה לאירוע שאי אפשר לנשום בה, שאי אפשר להרים בה את היד מעל גובה מסוים, או שאי אפשר ללכת איתה בצעדים נורמליים.

מספיק לך להיזכר בשמלה מבת המצווה של הבת שלך שהיתה באמת מאוד מרשימה ויפה, אבל בקושי נשמת בתוכה. וכל האירוע רק חשבת מתי זה יגמר ויהיה אפשר כבר להוריד את הדבר הזה. אז למדת את השיעור, ועכשיו גם הנוחות של השמלה היא חלק מהדרישות שלך לשמלות צנועות לאירועים.

5 טיפים לבחירת שמלת ערב צנועה מתאימה לאירוע

במיוחד בשבילך כתבתי את המדריך הזה. עם 5 טיפים מדויקים שיעזרו לך לבחור בקלות את השמלה שאת רוצה ובלי להתפשר על הדרישות שלך.

 

שני טיפים ראשונים שקשורים למיקוד שלך לפני שאת נכנסת לחנות

טיפ מספר 1: איפה למצוא אופנה צנועה

מקדי את החיפושים אחרי השמלה בחנויות רלוונטיות של אופנה צנועה. חנויות שאת יודעת בוודאות או בסבירות גבוהה מאוד שתמצאי שם שמלות צנועות. וכאלה שיש בהם גם מידות גדולות צנועות.

חבל על התסכול ובזבוז הזמן היקר שלך לחפש שמלות צנועות בחנויות אופנה בקניון למשל.

מלכתחילה התמקדי בחנויות לאופנה צנועה. חנות האופנה "רחל" למשל, היא חנות המתמקדת בשמלות צנועות לאירועים, שמלות צנועות ליום יום ועוד

שמלת אנפה שחור
שמלת אנפה שחור

טיפ מספר 2 – הגזרה הנכונה עבורך

וודאי שאת יודעת מה הגזרה המחמיאה לך, כאשר הגזרה של השמלה מתאימה למבנה הגוף שלך, כל הלוק שלך נראה הרבה יותר טוב.

לכן שימי לב למבנה הגוף שלך ובחרי בהתאם את הגזרה של השמלה שלך לאירוע.

שמלה בגזרת A, בגזרה מתרחבת, מחויטת או אוברסייז. חלק עליון צמוד, מתנפח או מעטפת. שמלה ארוכה מקסי או קצרה עד הברך. מותן מודגש או מטושטש. וכו'

כי גזרה מותאמת למבנה הגוף *שלך* גם תהיה עלייך יפה יותר וגם תשדר צניעות ונוכחות נעימה.

 

שלושה טיפים נוספים שקשורים למיקוד שלך בזמן המדידות בתוך החנות:

טיפ מספר 3 – מדידה עם נעלים

את המדידות בחנות השמלות, תעשי עם הנעליים שאיתן תלכי באירוע. כן, זה אולי נשמע לך מוזר או מוגזם, אבל תתפלאי לגלות כמה נעל עקב יכולה לשנות את המראה כולו. ואיך אותה שמלה נראית עליך אחרת לגמרי עם סנדל אלגנטי, לעומת המראה שלך עם אותה שמלה כשאת נועלת נעל בובה קלאסית ושטוחה.

 

טיפ מספר 4 – מידה נכונה

לעולם אל תקני שמלה שלא במידה שלך כי "אולי תרזי" עד האירוע, או כי נדמה לך שעם המחטב שלך כל הבטן תעלם. את צריכה לאהוב איך שהשמלה נראית עלייך בדיוק כפי שאת ברגע המדידה. (על לאהוב את הגוף שלך כמו שהוא אולי נדבר בפעם אחרת)

 

טיפ מספר 5 –  תקשיבי לאינטואיציה שלך

תקשיבי לאינטואיציה שלך. לתחושה שלך כשאת מודדת את השמלה. המוכרת אולי מקצועית (ואולי לא). אחותך ששלחת לה תמונה שלך מודדת את השמלה, אולי באמת רוצה להחמיא לך ולעזור לך, אבל בסוף את זו שתלבשי את השמלה. ואת רוצה ללבוש אותה יותר מאשר לאירוע בודד אחד. לכן את צריכה לאהוב איך שאת נראית עם השמלה הזו. ואת צריכה להרגיש בה בנח.

 

לסיכום, אז איך באמת בוחרים שמלת ערב צנועה מתאימה לאירוע?

קניית שמלת ערב צנועה לאירוע דורשת שימת לב ומאמץ ייחודים כשרוצים לבחור שמלה שהיא גם שמלת ערב לאירוע, יפה ומרשימה, וגם שמלה צנועה שמתאימה לערכים שלך.

הבאנו 5 טיפים שיעזרו לך לעשות בחירה נכונה בקלות, שני טיפים ליישום לפני שנכנסים לחנות השמלות, ו- 3 טיפים לזמן המדידות בתוך החנות.

לפני שנכנסים לחנות, לבחור ללכת לחנויות של אופנה צנועה שיש בהן מגוון של שמלות צנועות כולל מידות גדולות צנועות.  ולוודא שאת יודעת מה הגזרה המתאימה ביותר למבנה הגוף שלך.

את המדידות לעשות בתנאים כמה שיותר דומים למראה שלך באירוע עצמו. להקפיד להביא איתך את הנעלים של האירוע, ולא להתפתות למידה לא מדויקת.

והכי חשוב, להיות קשובה לעצמך ולאהוב את מה שאת רואה במראה.

בשמחות!

5/5 (1 Review)
אולי יעניין אותך גם
דילוג לתוכן