לוגו רחל חריף

30% הנחה על קטגורית 'חדש'! (לא כולל דגם יסמין)

בהזנת קוד קופון: לבלוב

משלוח חינם לנקודת שירות קרובה לביתך בקניה מעל 

299 ש"ח

5 הכללים לקניית שמלה צנועה לאירועים וליום יום

תוכן עניינים

בס"ד ג' באב תשפא, 12 ביולי 2021

מה מעסיק נשים בנות 40 פלוס מינוס?

שבוע שעבר נפגשנו כמה חברות טובות אחרי תקופה שלא נפגשנו. איזה מפגש מרגש ומשמח זה היה. כדרכן של בנות, מהר מאוד השיחה התגלגלה לכיוון שופינג ובגדים. מה הולך היום, איפה אפשר למצוא שמלות צנועות, איך מצליחים לקנות שמלה  צנועה בעיר או בקניון, ואיפה יש מבחר של שמלות צנועות שאפשרי עבורנו, חבורת נשים בגילאי ה40 פלוס מינוס.

מסתבר שלא משנה שלכולנו יש ילדות מתבגרות בבית, ושאנחנו כועסות עליהן כשהן מכריזות "אין לי מה ללבוש", אנחנו עמוק עמוק בפנים בתוך אותה סוגיה עצמה.

כל אחת  סיפרה על הקושי האישי שלה למצוא חנות  של אופנה צנועה שהיא תרגיש בה בנח. אין זה משנה אם מדובר בשמלות צנועות ליום יום, בשמלות לאירועים, בפריטי לבוש משלימים ואפילו בבגדי ים צנועים. תמיד בסוף אנחנו חוזרות לאותה שאלה:

איך למצוא אופנה צנועה? או ביתר פירוט: האם יש כללים שיעזרו למצוא שמלה יפה וצנועה?

 

הנה הכללים שיעזרו לך לקנות אופנה צנועה

לטובת ציבור הנשים הרוכשות אופנה צנועה בדרך קבע, אני מפרסמת כאן את הכללים אליהם הגענו במאמץ משותף,  וחושפת סודות מתוך שיחת החברות שלנו. (כי אין על נדיבות של נשים😊 )

על הקשר בין צניעות לבין הקשבה לקול הפנימי

  1. צניעות זו נינוחות. אם את לא מרגישה בנח עם השמלה בחנות, מאוד יכול להיות שהשמלה לא מתאימה לכללי הצניעות האישיים שלך. כשאת מרגישה שהבגד הוא מידי "פנסי", "אלגנטי", "מנצנץ" או הפוך – מידי "זרוק" או "מרושל", אלו מילים שונות שבעצם מבטאות אותו דבר. את בעצם מדברת על חוסר התאמה לסגנון בו את מרגישה בנח.

לכן עוד לפני שאת מודדת שמלות  צנועות ליום יום או לאירוע, וודאי שאת מרגישה בנח עם הסגנון.

 

  1. צניעות זה להרגיש בטוחה. לא לפחד שכשאת מתכופפת עם השמלה, תצטרכי למשוך אותה מכיוון אחר. לא לפחד שייפתח איזה כפתור כי הבגד צמוד עלייך, או שכשאת מתיישבת תהיי חייבת להישאר בתנוחה מסוימת. צניעות זה לדעת שהשמלה שעלייך פשוט מכסה כל מה שאת רוצה שיהיה מכוסה. כל מה שמרגיש לך בטוח שיישאר מכוסה בכל מצב.

 

על הקשר בין צניעות, לכבוד לגוף שלך

  1. צניעות זה להתאים את הבגד לגוף שלך ולא להיפך. אם כבר עברת כמה הריונות טובים והגוף שלך כבר לא נראה כמו שהיית בת 20, תקבלי את הגוף שלך באהבה. תקני שמלות צנועות ליום יום שמתאימות למראה הנוכחי שלך. זה בסדר שהמותניים שלך כבר לא כל כך צרות, שהבטן כבר לא כל כך שטוחה שהגב כבר פחות זקוף. במקום לנסות להידחק לתוך שמלה צרה, קצרה, מדגישת אזורים נפולים, תהיי טובה עם עצמך ותבחרי שמלה שנותנת את המרחב והכבוד המתאים לגוף שלך.

זה גם הרבה יותר פרקטי. במיוחד בשמלות צנועות ליום יום.

 

  1. צניעות היא תחושה פנימית שזה יושב עלייך כמו שצריך. נכון, צריך להסתכל במראה איך נראה הלוק הכללי. ונכון, גם אופנה צנועה כדאי למדוד באור יום ובתאורת חדר. אבל בסוף, או יותר נכון בהתחלה, אם את מרגישה שהבגד יושב עלייך כמו שצריך, את יכולה להיות רגועה.

 

  1. כל הכללים האלה נכונים לא רק לגבי אופנה צנועה של חולצות, חצאיות, עליוניות, ושמלות צנועות. הכללים האלו עובדים נהדר גם לגבי בגדי ים צנועים. אולי שם זה אפילו יותר חשוב. תחשבי רגע כמה רגשות של אי נוחות עולים בך כשאת מדמיינת את עצמך עם בגד ים. לכן במיוחד בקניית בגדי ים צנועים, חשובים תחושת הנינוחות, תחושת הביטחון, ההתאמה לגוף שלך כמו שהוא, והרוגע הפנימי.

אנקדוטה לסיום

כשסיימנו לנסח את הכללים האלה, היתה תחושה של התרוממות רוח. כאילו עלינו על איזה סוד. פתאום הבנו שקניית אופנה צנועה זה לא רק שמירה על גבולות וכללים נוקשים, אלא הזדמנות של ממש להתחבר לגוף שלנו ממקום מכבד וקשוב.

והאמת, זה גם מה שנתן לי את המוטיבציה לפרסם את המאמר הזה ולשתף את הכללים האלו עם עוד נשים.

מקווה שבזכות הכללים האלו בפעם הבאה שתלכו לקנות אופנה צנועה הקניה, גם תמצאו בקלות שמלה צנועה שיושבת טוב על הגוף,  וגם תרגישו עד כמה הקניה הזו עושה לכן טוב בנשמה.

 

5/5 (1 Review)
אולי יעניין אותך גם
דילוג לתוכן